Voor meer details kan je een kijkje nemen op de Leaderboards.

ProPoule A#PtnSc
1Hego512255
2Clockwork512253
3Alzheimer510243
4Stardust510254
5Vier zonder stuurman58251
6X-Tremisten58247
Week1
Clockwork – X-Tremisten54-45
Stardust – Hego47-47
Vier zonder stuurman – Alzheimer44-54
Week2
Clockwork – Stardust55-50
X-Tremisten – Vier zonder stuurman45-53
Hego – Alzheimer57-47
Week3
Hego – Clockwork59-47
Alzheimer – X-Tremisten43-58
Vier zonder stuurman – Stardust51-55
Week4
Clockwork – Vier zonder stuurman56-47
X-Tremisten – Hego49-49
Stardust – Alzheimer51-52
Week5
Alzheimer – Clockwork47-41
Stardust – X-Tremisten51-50
Vier zonder stuurman – Hego56-43
ProPoule B#PtnSc
1Flurk517258
2Limburgse Connectie515256
3Psychoburger513233
4Vuile Kletsers59243
5Het Experiment54205
6Tragic Error52221
Week1
Psychoburger – Vuile Kletsers50-28
Tragic Error – Limburgse Connectie40-49
Het Experiment – Flurk36-48
Week2
Psychoburger – Tragic Error53-46
Vuile Kletsers – Het Experiment65-35
Limburgse Connectie – Flurk51-46
Week3
Limburgse Connectie – Psychoburger45-48
Flurk – Vuile Kletsers61-43
Het Experiment – Tragic Error51-50
Week4
Psychoburger – Het Experiment48-43
Vuile Kletsers – Limburgse Connectie49-57
Tragic Error – Flurk44-54
Week5
Flurk – Psychoburger49-34
Tragic Error – Vuile Kletsers41-58
Het Experiment – Limburgse Connectie40-54
ProPoule C#PtnSc
1Andes Survivors516238
2Oost-Vlaams Galgenaas515250
3Serendipitists515255
4Hive Mind58231
5Johnny Lipstick54171
6FC Annemie52188
Week1
Oost-Vlaams Galgenaas – FC Annemie45-39
Johnny Lipstick – Serendipitists29-49
Hive Mind – Andes Survivors36-52
Week2
Oost-Vlaams Galgenaas – Johnny Lipstick60-35
FC Annemie – Hive Mind36-56
Serendipitists – Andes Survivors47-44
Week3
Serendipitists – Oost-Vlaams Galgenaas50-52
Andes Survivors – FC Annemie50-41
Hive Mind – Johnny Lipstick57-33
Week4
Oost-Vlaams Galgenaas – Hive Mind49-38
FC Annemie – Serendipitists43-51
Johnny Lipstick – Andes Survivors33-47
Week5
Andes Survivors – Oost-Vlaams Galgenaas45-44
Johnny Lipstick – FC Annemie41-29
Hive Mind – Serendipitists44-58
ProPoule D#PtnSc
1Simpelen515245
2Zieligen514233
3Onderhond512251
4Watjes59222
5Arthritic Monkees56224
6Hybris54190
Week1
Hybris – Arthritic Monkees47-44
Zieligen – Simpelen44-42
Onderhond – Watjes51-41
Week2
Hybris – Zieligen40-41
Arthritic Monkees – Onderhond42-48
Simpelen – Watjes50-42
Week3
Simpelen – Hybris52-39
Watjes – Arthritic Monkees48-46
Onderhond – Zieligen44-55
Week4
Hybris – Onderhond33-62
Arthritic Monkees – Simpelen42-51
Zieligen – Watjes50-44
Week5
Watjes – Hybris47-31
Zieligen – Arthritic Monkees43-50
Onderhond – Simpelen46-50
RecPoule A#PtnSc
1Zeekamelen518313
2Walfbones514285
3Mordicus Eufraticus510264
4Spacemuffins59263
5Boeken Toe56259
6Foneetis Korekt53235
Week1
Boeken Toe – Foneetis Korekt51-51
Mordicus Eufraticus – Spacemuffins52-45
Zeekamelen – Walfbones63-53
Week2
Boeken Toe – Mordicus Eufraticus50-53
Foneetis Korekt – Zeekamelen43-61
Spacemuffins – Walfbones51-55
Week3
Spacemuffins – Boeken Toe56-50
Walfbones – Foneetis Korekt64-47
Zeekamelen – Mordicus Eufraticus59-52
Week4
Boeken Toe – Zeekamelen54-61
Foneetis Korekt – Spacemuffins41-67
Mordicus Eufraticus – Walfbones47-58
Week5
Walfbones – Boeken Toe55-54
Mordicus Eufraticus – Foneetis Korekt60-53
Zeekamelen – Spacemuffins69-44
RecPoule B#PtnSc
1Stikske Lemmen519300
2Erfenis van Ma Dalton512268
3Aaa Ma Zo Ne Ploeg59260
4Bijl van Damocles58273
5Mols Overlegcomité58260
6Avatar54250
Week1
Aaa Ma Zo Ne Ploeg – Bijl van Damocles58-56
Stikske Lemmen – Erfenis van Ma Dalton60-57
Mols Overlegcomité – Avatar54-53
Week2
Aaa Ma Zo Ne Ploeg – Stikske Lemmen47-57
Bijl van Damocles – Mols Overlegcomité62-48
Erfenis van Ma Dalton – Avatar51-49
Week3
Erfenis van Ma Dalton – Aaa Ma Zo Ne Ploeg60-50
Avatar – Bijl van Damocles51-57
Mols Overlegcomité – Stikske Lemmen49-58
Week4
Aaa Ma Zo Ne Ploeg – Mols Overlegcomité49-47
Bijl van Damocles – Erfenis van Ma Dalton50-60
Stikske Lemmen – Avatar61-44
Week5
Avatar – Aaa Ma Zo Ne Ploeg53-56
Stikske Lemmen – Bijl van Damocles64-48
Mols Overlegcomité – Erfenis van Ma Dalton62-40
RecPoule C#PtnSc
1Telekwist513268
2Ready Player One512270
3Jasper zal het doen Stuyven59276
4Canardo59260
5Kennissen van de Griek59257
6Haute Quizine58219
Week1
Haute Quizine – Kennissen van de Griek60-53
Telekwist – Jasper zal het doen Stuyven59-48
Ready Player One – Canardo56-51
Week2
Haute Quizine – Telekwist49-57
Kennissen van de Griek – Ready Player One65-46
Jasper zal het doen Stuyven – Canardo54-54
Week3
Jasper zal het doen Stuyven – Haute Quizine60-54
Canardo – Kennissen van de Griek57-42
Ready Player One – Telekwist47-55
Week4
Haute Quizine – Ready Player One0-60
Kennissen van de Griek – Jasper zal het doen Stuyven40-62
Telekwist – Canardo49-44
Week5
Canardo – Haute Quizine54-56
Telekwist – Kennissen van de Griek48-57
Ready Player One – Jasper zal het doen Stuyven61-52

De resultaten van Seizoen 1 van de Corona Cup Team-editie zijn nog na te kijken op deze pagina.

De weekresultaten van Seizoen 3 van de individuele Corona Cup zijn nog na te kijken op deze pagina.

De weekresultaten van Seizoen 2 van de individuele Corona Cup zijn nog na te kijken op deze pagina.

De weekresultaten van Seizoen 1 van de individuele Corona Cup zijn nog na te kijken op deze pagina.