Dit is het overzicht van de wedstrijden van Seizoen 2 van de CoronaCup, Team-edition.

In de week van 31/5/2021 nemen we een weekje pauze, we zijn er terug met speeldag 5 vanaf maandag 7/6/2021.

ProPoule A
1Garçon2Pintjes
2X-Tremisten
3Vier zonder stuurman
4Young Alzheimer
5Stardust
6Limburgse Connectie
7Clockwork
8Hego
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Clockwork – Garçon2Pintjes
Hego – X-Tremisten
Stardust – Vier zonder stuurman
Limburgse Connectie – Young Alzheimer
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Garçon2Pintjes – Hego
X-Tremisten – Stardust
Vier zonder stuurman – Limburgse Connectie
Young Alzheimer – Clockwork
ProPoule B
1Oost-Vlaams Galgenaas
2Hive Mind
3Psychoburger
4Onderhond
5Andes Survivors
6Arthritic Monkees
7Het Experiment
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Het Experiment – Oost-Vlaams Galgenaas
Watjes – Hive Mind
Andes Survivors – Psychoburger
Arthritic Monkees – Onderhond
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Oost-Vlaams Galgenaas – Tragic Error
Hive Mind – Andes Survivors
Psychoburger – Arthritic Monkees
Onderhond – Het Experiment
ProPoule C
1Tragic Error
2Watjes
3Serendipitists
4Simpele Zielen
5FC Annemie
6Hybris
7Johnny Lipstick
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Tragic Error – Johnny Lipstick
Watjes – Hive Mind
Serendipitists – FC Annemie
Simpele Zielen – Hybris
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Oost-Vlaams Galgenaas – Tragic Error
FC Annemie – Watjes
Hybris – Serendipitists
Johnny Lipstick – Simpele Zielen
RecPoule A
1Zeekamelen
2Spacemuffins
3Rick Astley Experience
4Dead Moon
5Mordicus Eufraticus
6Confettis
7Foneetis Korekt
8Walfbones
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Foneetis Korekt – Zeekamelen
Walfbones – Spacemuffins
Mordicus Eufraticus – Rick Astley Experience
Confettis – Dead Moon
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Zeekamelen – Walfbones
Spacemuffins – Mordicus Eufraticus
Rick Astley Experience – Confettis
Dead Moon – Foneetis Korekt
RecPoule B/C
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Aaa Ma Zo Ne Ploeg – Conoscenza
Erfenis van Ma Dalton – Trio Con Brio
Stikske Lemmen – Kennissen van de Griek
Vrienden van den Beire 1 – 100 gram spek
Er klopt iemand op de deur – Mols Overlegcomité
Canardo – Vierkantrond
RecPoule D
1Haute Quizine
2Filthy Five
3Boeken Toe
4Venijnige Titsers
5Jasper zal het doen Stuyven
6The-O-Team
7Avatar
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Avatar – Haute Quizine
Tandje Bij! – Filthy Five
Jasper zal het doen Stuyven – Boeken Toe
The-O-Team – Venijnige Titsers
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Haute Quizine – Ladies en de vagebond
Filthy Five – Jasper zal het doen Stuyven
Boeken Toe – The-O-Team
Venijnige Titsers – Avatar
RecPoule E
1Ladies en de vagebond
2Tandje Bij!
3Köttbullar
4Vrienden van den Beire 2
5Telekwist
6Koeienschieters
7Ambassade van den Duvel
Week6 (14/6/2021 – 16/6/2021)
Ladies en de vagebond – Ambassade van den Duvel
Tandje Bij! – Filthy Five
Köttbullar – Telekwist
Vrienden van den Beire 2 – Koeienschieters
Week7 (22/6/2021 – 23/6/2021)
Haute Quizine – Ladies en de vagebond
Telekwist – Tandje Bij!
Koeienschieters – Köttbullar
Ambassade van den Duvel – Vrienden van den Beire 2

De resultaten zullen te bekijken zijn op de resultatenpagina.